SÖZLEŞMELER

 

 1. TESLİMAT BİLGİLERİ

 

 1. Sipariş verilen ürünler 2-17 iş günü içerisinde hazırlanarak YURTİÇİ kargo ile kargolanır. Türkiye içi kargo ulaşım süresi bölgelere göre değişkenlik göstererek 1-3 iş günü içerisinde elinize ulaşır.
 2. Özel dikim ve acil siparişler için WhatsApp numarasından ( +90 530 232 99 21 ) müşterilerimizin iletişime geçmesi gerekmektedir. Çalışma saat ve günler, Pazartesi-Cuma 10.00-18.00 
 3. Yurtdışı kargo ulaşım süresi Ülkelere göre değişkenlik göstererek 2-7 iş günü içerisindedir

 

 1.  DEĞİŞİM VE İADE ŞARTLARI

 

 1. Özel dikim, özel renk seçeneği, beden ölçülerine göre vs. gibi unsurlarla sadece kişiye özel hazırlanmış ürünlerde değişim ve iade mevcut değildir. 
 2. Tüm siparişlerinizde beden ve ürün değişimi mevcuttur. Değişimini yapmak istediğiniz ürünler, kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 3 iş günü içerisinde faturası ve etiketi ile birlikte kargoya verilmesi gerekir. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra değişime uygun görüldüğü taktirde 2-10 iş günü içerisinde değiştirilerek tekrar kargolanır.
 3.  İade etmek istediğiniz ürünleri, kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 3 iş günü içerisinde faturası, etiketi ve kutusuyla birlikte tarafımıza kargolamanız gerekmektedir.
 4. İade koşulları uygun görüldüğü taktirde 25. iş gününde (cumartesi-pazar ve resmi günler geçerli değildir) ödemeniz 'Kargo Ücretleri' (git gel iki yönlü toplam 300 TL kdv dahil) düşürülerek tarafınıza iade edilecektir. Kargolanmadan iptal edilen siparişler için iade süreci 15-20 iş günüdür.
 5. Değişim ve iadelerde ürünler kargoya verilmeden önce firmanın kurumsal mail adresi olan [email protected] adresine veya Whatsapp iletişim numarasından bilgilendirme amaçlı sipariş no ile birlikte bilgi verilmesi zorunludur. Aksi taktirde bilgilendirme yapılmadan gönderilen kargolar teslim alınmayacaktır.
 6. Faturası olmayan ve üzerinden etiketi koparılmış  hiç bir üründe değişim ve iade yapılmamaktadır.
 7. İade ürünlerinde kargo ücreti alıcıya aittir. (git gel iki yönlü toplam 300 TL kdv dahil)
 8. Değişim ve iade kargo bilgileri -  Ambarlı mah. Öğretmenler Cad. No 52/B  UMUT Tekstil Avcılar/İstanbul - Umut Emre Şimşek  - +90 530 232 99 21